Saturday Trophy

  •  

Fixtures

Cup Entry List
Club Round
Ashby Road First 1st Round
Belton Villa First 1st Round
Bottesford First 1st Round
Burbage Old Boys First 1st Round
Cosby United Reserves 1st Round
Desford Development 1st Round
Dunton & Broughton United Reserves 1st Round
FC Coalville 2015 First 1st Round
FC Polonia First 1st Round
Glen Villa First 1st Round
Greenhill Y C Reserves 1st Round
Huncote Sports & Social Reserves 1st Round
Kegworth Imperial First 1st Round
Ketton Reserves 1st Round
Loughborough 3rd Team 1st Round
Loughborough Emmanuel FC 1st Round
Loughborough United First 1st Round
Lutterworth Athletic Development 1st Round
Measham Welfare Adults First Team 1st Round
Mountsorrel Amateurs Reserves 1st Round
North Kilworth Sports Reserves 1st Round
Northfield Emerald 2013 First 1st Round
Old Aylestone 2013 First 1st Round
Queniborough First 1st Round
Shelthorpe Dynamo First 1st Round
Shepborough United First 1st Round
Shepshed Amateurs First 1st Round
Sileby Victoria First 1st Round
St Patricks First 1st Round
Uppingham Town Reserves 1st Round
Whetstone Juniors Athletic (Seniors) 1st Round
Woodhouse Imperial First 1st Round
1st Round
1. 30/09/17  14:00 Measham Welfare Adults First Team VS Queniborough First
[+]
2. 30/09/17  14:00 Whetstone Juniors Athletic (Seniors) VS Shepshed Amateurs First
[+]
3. 30/09/17  14:00 Cosby United Reserves VS Huncote Sports & Social Reserves
[+]
4. 30/09/17  14:00 Shepborough United First VS Loughborough United First
[+]
5. 30/09/17  14:00 Ketton Reserves VS Uppingham Town Reserves
[+]
6. 30/09/17  14:00 Loughborough 3rd Team VS North Kilworth Sports Reserves
[+]
7. 30/09/17  14:00 FC Polonia First VS Sileby Victoria First
[+]
8. 30/09/17  14:00 FC Coalville 2015 First VS Northfield Emerald 2013 First
[+]
9. 30/09/17  14:00 Shelthorpe Dynamo First VS Woodhouse Imperial First
[+]
10. 30/09/17  14:00 Belton Villa First VS Greenhill Y C Reserves
[+]
11. 30/09/17  14:00 Kegworth Imperial First VS St Patricks First
[+]
12. 30/09/17  14:00 Glen Villa First VS Burbage Old Boys First
[+]
13. 30/09/17  14:00 Old Aylestone 2013 First VS Bottesford First
[+]
14. 30/09/17  14:00 Desford Development VS Dunton & Broughton United Reserves
[+]
15. 30/09/17  14:00 Mountsorrel Amateurs Reserves VS Ashby Road First
[+]
16. 30/09/17  14:00 Lutterworth Athletic Development VS Loughborough Emmanuel FC
[+]
2nd Round
17. 04/11/17  13:30 Whetstone Juniors Athletic (Seniors) VS Sileby Victoria First
[+]
18. 04/11/17  13:30 Old Aylestone 2013 First VS Northfield Emerald 2013 First
[+]
19. 04/11/17  13:30 Greenhill Y C Reserves VS Lutterworth Athletic Development
[+]
20. 04/11/17  13:30 Kegworth Imperial First VS North Kilworth Sports Reserves
[+]
21. 04/11/17  13:30 Mountsorrel Amateurs Reserves VS Shepborough United First
[+]
22. 04/11/17  13:30 Glen Villa First VS Cosby United Reserves
[+]
23. 04/11/17  13:30 Shelthorpe Dynamo First VS Desford Development
[+]
24. 04/11/17  13:30 Uppingham Town Reserves VS Queniborough First
[+]
Leicestershire & Rutland County FA Cup Competition Rules
  Find a club
Advanced Search Loading...