Sunday Intermediate Cup

  •  

Fixtures

Cup Entry List
Club Round
Ashby Albion First 1st Round
Athletico Duke First (bye) 1st Round
Avin A Laugh United First 1st Round
Barkestone le Vale First (bye) 1st Round
Birstall Stamford Reserves 1st Round
Blaby United 2016 First (bye) 1st Round
Bulls Head Whetstone First (bye) 1st Round
Burton First 1st Round
CSKA Carnabys First 1st Round
Desford Cobras First (bye) 1st Round
Donisthorpe First 1st Round
FC Catalonia First (bye) 1st Round
FC Harambe FC Harambe 1st Round
FC Hathern First 1st Round
FC Topps Reserves (bye) 1st Round
FC Tumar First 1st Round
Friar Lane First 1st Round
Gaunt First 1st Round
Hamilton United First (bye) 1st Round
Horse & Trumpet First 1st Round
Kegworth Imperial Sunday (bye) 1st Round
LDA Spartans First 1st Round
Leicester Bharat First 1st Round
Leicester Bharat Talbot 1st Round
Long Whatton First (bye) 1st Round
New Boys First (bye) 1st Round
Niffy Rangers First (bye) 1st Round
North Kilworth Sports First (Sunday) (bye) 1st Round
Oakthorpe Athletic First 1st Round
Shepshed United First (bye) 1st Round
Sileby Athletic Firsts 1st Round
Spinney Rovers First (bye) 1st Round
Sporting Dynamo Reserves 1st Round
Suecastle First 1st Round
Swinford Chequers First (bye) 1st Round
Syston AFC First 1st Round
Syston Brookside 1st Team 1st Round
The Sports Bar Anstey Swifts Reserves (bye) 1st Round
The Victoria First (bye) 1st Round
Thurlaston Magpies (Sundays) First 1st Round
Ullesthorpe First 1st Round
United Revolution First 1st Round
Webby's Wanderers First 1st Round
Wigston Plough Rovers First 1st Round
Wykin First (bye) 1st Round
1st Round
1. 08/10/17  10:30 Gaunt First VS Birstall Stamford Reserves
[+]
2. 01/10/17  10:30 Suecastle First VS Donisthorpe First
[+]
3. 01/10/17  10:30 Leicester Bharat Talbot VS Wigston Plough Rovers First
[+]
4. 01/10/17  10:30 Thurlaston Magpies (Sundays) First VS Ashby Albion First
[+]
5. 01/10/17  10:30 Syston AFC First VS Webby's Wanderers First
[+]
6. 01/10/17  10:30 FC Tumar First VS Burton First
[+]
7. 01/10/17  10:30 CSKA Carnabys First VS United Revolution First
[+]
8. 01/10/17  10:30 Avin A Laugh United First VS Sileby Athletic Firsts
[+]
9. 01/10/17  10:30 Oakthorpe Athletic First VS Horse & Trumpet First
[+]
10. 01/10/17  10:30 FC Hathern First VS Syston Brookside 1st Team
[+]
11. 01/10/17  10:30 Sporting Dynamo Reserves VS LDA Spartans First
[+]
12. 01/10/17  10:30 Ullesthorpe First VS Friar Lane First
[+]
13. 01/10/17  10:30 FC Harambe FC Harambe VS Leicester Bharat First
[+]
2nd Round
14. 05/11/17  10:30 Kegworth Imperial Sunday VS Bulls Head Whetstone First
[+]
15. 05/11/17  10:30 Hamilton United First VS The Victoria First
[+]
16. 05/11/17  10:30 Wykin First VS Ullesthorpe First
[+]
17. 05/11/17  10:30 North Kilworth Sports First (Sunday) VS Long Whatton First
[+]
18. 05/11/17  10:30 Thurlaston Magpies (Sundays) First VS Niffy Rangers First
[+]
19. 05/11/17  10:30 FC Catalonia First VS FC Tumar First
[+]
20. 05/11/17  10:30 Birstall Stamford Reserves VS Suecastle First
[+]
21. 05/11/17  10:30 The Sports Bar Anstey Swifts Reserves VS FC Topps Reserves
[+]
22. 05/11/17  10:30 New Boys First VS Swinford Chequers First
[+]
23. 05/11/17  10:30 Barkestone le Vale First VS Sileby Athletic Firsts
[+]
24. 05/11/17  10:30 Spinney Rovers First VS Syston Brookside 1st Team
[+]
25. 29/10/17  10:30 LDA Spartans First VS CSKA Carnabys First
[+]
26. 05/11/17  10:30 Syston AFC First VS Athletico Duke First
[+]
27. 05/11/17  10:30 Horse & Trumpet First VS Desford Cobras First
[+]
28. 05/11/17  10:30 Blaby United 2016 First VS Wigston Plough Rovers First
[+]
29. 05/11/17  10:30 Shepshed United First VS Leicester Bharat First
[+]
Leicestershire & Rutland County FA Cup Competition Rules
  Find a club
Advanced Search Loading...